Kontakt z zespołem

Stowarzyszenie Kultury Teatralnej "Pieśń Kozła" ul. Purkyniego 1
50-155 Wrocław, Polska
NIP 899-23-31-660
KRS 000108979
tel .: +48 71 341 88 78
tel./fax: +48 71 344 18 16
kom.: +48 509 058 204
bravekids@bravefestival.pl

Kontakt do zespołu

Brave Kids

Dyrektor Artystyczny
Grzegorz Bral
bravekids@bravefestival.pl

Producent Wykonawczy
Iwona Frydryszak
iwona@bravefestival.pl
tel. +48 512 605 005

Menedżer Programowy
Kathy Lawson
kathy@bravefestival.pl
tel.: +48 71 341 88 78

Koordynator projektu, producent
Justyna Warecka
justyna@bravefestival.pl

Menedżer Logistyki
Michał Patyna
logistyka@bravefestival.pl


Miasta Brave Kids

WROCŁAW
Iwona Frydryszak
iwona@bravefestival.pl
tel. +48 512 605 005

WARSZAWA
Aleksandra Ośko, Fundacja Świat na Wyciągnięcie Ręki
bravekids.warszawa@bravefestival.pl
tel. 501 318 949

WAŁBRZYCH
Magda Sawicka, Fundacja „EMU” im. Elżbiety Marii Urbańskiej
bravekids.walbrzych@bravefestival.pl
tel.  666 125 446 

PRZEMYŚL
Magdalena Pardel, Fundacja Wymiany Kulturowej toTU toTAM
bravekids.przemysl@bravefestival.pl

RZESZÓW
Magdalena Magiera-Panek, Fundacja Tu i Teraz
bravekids.rzeszow@bravefestival.pl

BIAŁYSTOK
Łukasz Szczepański, 
bravekids.bialystok@bravefestival.pl

SIECHNICE
Marta Ćwiklińska
bravekids.siechnice@bravefestival.pl

KOSZYCE, SŁOWACJA
Roman Sorger
roman.sorger@gmail.com

TBILISI, GRUZJA
Nana Kukhalashvili Caritas Georgia
nana.kukhalashvili@caritas.ge  

ACHALCICHE, GRUZJA
Tsira Meskhishvili
tsirameskh@gmail.com

BUKARESZT, RUMUNIA
Ioana Ginghina
miniartshow@gmail.com 

ŻYDACZÓW, UKRAINA
Oksana Polivczak
ourvision70@gmail.com

Brave Festival

Dyrektor Artystyczny Brave Festival
Grzegorz Bral
biuro@bravefestival.pl
 

Brave Together
Paulina Anna Galanciak
paulina@bravefestival.pl

 

MEDIA/PR

PR Expert

Aleksandra Palus
e-mail: apalus@prexpert.com.pl
tel. 48 509 065 355

http://www.prexpert.com.pl/